Azem Büyüsü Nedir?

Azem büyüsü nedir? Büyüler temelde ikiye ayrılır. Büyüler, ak büyü ve kara büyü olarak isimlendirilen iki farklı başlıktan kaynaklanır. Anlatmakta olduğumuz bu büyü de kara büyüler içinde sayılmaktadır. Yapım niyetine bakılırsa değişiklık gösteren bu büyü oldukça tehlikeli ve zordur. Bir kişiye yapılabildiği benzer biçimde bir nesneye de yapılabilir. Genelde bir nesneye yapıldığında koruma tesiri göstermesi beklenir. Kişilere yapıldığında istenen sonuç ise felaketlerin kapısını aralamasıdır.

İnsanların çoğu nazarın ve sihrin gerçek bulunduğunun farkındadır. Bu insanlar devamlı kendilerini koruma yolları ararlar. Bunlardan korunmanın ilk şartı tüm varlığıyla kendini allah’a adamak ve onun gücüne inanmaktır. Daha sonrasında çeşitli dualar ve sureler okuyarak birey kendini korumaya çalışabilir. Ancak bazı güçlü büyüler için bu korunma yolları yetmez. Daha etkili ve daha kati bir yöntem bulunması gerekir. Tam bu aşamada devreye azem büyüsü girer. Bu büyü yardımıyla bir nesne tılsım haline getirilebilir. Ilişik olduğu kişiye veya nesnenin kendisine gerekli korumayı ve itimatı sağlayabilir. Bazı büyüler de olduğu benzer biçimde, bu büyüde adında kendi marifetini saklamaktadır. Büyünün adının Arapça karşılığı, emin ve savunucu anlamına gelir. Farsça olarak ise gene güvenilir, candan, koruyucu şeklinde anlamları niteler.

Azem Büyüsü niçin Yapılır?
Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Meydana getirilen bu sihrin farklı fakatçlar uğruna uygulandığı bilinmektedir. Hem koruma bununla birlikte zarar verme fakatçları taşıyabilen bu büyünün yapımı oldukça meşakkatlidir. Eski kadim kitaplarda altı çizilerek tehlikeli olduğu belirtilen bir büyüdür. Fazlaca tesirli olan bu büyüyü yapmış oldurmadan önce iyice düşünmek gerekir. Yapıldığında, verilen ziyanın ömür boyu bir kalıcılığa haiz olacağını unutmamak gerekir.

Sihrin kara büyü kategorisinde sayılmasının en büyük sebebi, yapıldığı ferdin yaşamını cehenneme çevirmesidir. Bu büyüden korunmak ya da etkisinden çıkmak imkansıza yakın bir zorluğa haizdir. Yapıldıktan sonra, resmen ferdin kabuslarını gerçeğe çevirir. Hayatını o kadar kötü bir hale sokar ki bireyin tek kurtuluş yolu ölüm olur. Bu nedenle bu büyü, hafifçe kızgınlıklar yaşamış olduğunız veya sadece gıcık olduğunuz kişilere yapmış oldurabileceğiniz bir şey değildir. Neticelarını gördükten sonra, pişman olsanız bile her şey için çok geç olabilir. Genelde gerçekten sevilmeyen, nefret edilen kişiler için yaptırılan bir büyüdür. Bu büyüye başvuran kişiler, yaptırdıkları kişiler tarafından büyük zararlar görmüş ve acılar çekmişlerdir. Tüm bu yaşananlardan sonrasında, kişiye büyük bir kin beslerler. Bu kin yavaş yavaş intikam isteğine dönüşür ve kişiler en kesin çözümlerden biri olan büyüye başvurular. Sihrin, özellikle; cinayet, saldırı, kara çalma şeklinde durumlardan sonra çoğunlukla tercih edildiği bilinmektedir. Doğru yapıldığında tutması garanti bir büyüdür. Tesirinin hızlı ve yüksek olması da en büyük artısıdır.

İntikam almak haricinde ise bu büyüden korunma amacıyla da yararlanan kişiler bulunmaktadır. Nazarın ve büyünün ne demek olduğunu bilen ve buna gerçekten inanan kişiler hem kendilerini hem de mallarını korumak isterler. Bu kişiler alışılmış bazı işlemlerin haricinde hakkaten yüksek etkiye sahip bir koruma isteyebilirler. Bu durumda yapılacak tek şey azem büyüsüdür. Kişiye ya da nesneye yapılarak yüksek koruyuculuk sağlar. Genelde nesnelere yapılarak onu bir tılsıma çevirir.

Bu korumanın haricinde saklanmak istenen gömü ve hazineler için bu büyü kullanılabilir. Bu büyü sayesinde saklanmak istenen şeyler korunmuş olur. Büyü ortadan kalkana kadar aslabir insan evladı saklanan şeyleri bulmayı başaramaz. Büyünün ne kadar zor bozulmuş olduğu da göz önüne alındığında en güvence saklama yolunun azem büyüsü olduğu aşikardır.

Azem Büyüsü Malzemeleri nelerdir?
Azem büyüsü nedir? Niçin yapılır? Sorularının cevabını verdik. Peki bu kara büyü için lüzumlu olan malzemeler nelerdir? Bu malzemeler nasıl elde edilir? Bu sorular da oldukca önemli sorulardır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi bu büyü halk tarafınca pek malum bir büyü değildir. Bu yüzden ile alakalı bilgiler de çok gizlidir. Ancak bu büyünün hangi malzemelerle yapıldığı bilinmektedir. Büyünün olmazsa olmaz malzemeleri şöyledir:

Öncelikle bu sihrin tutması için tane kanı şarttır. Bu adet kanının siyah renge haiz bir tavşandan alınması önerilir.
Sihrin yapılması istenen kişinin, kısa sürede çekilmiş boydan bir fotoğrafı
Büyü yapmış olduran ve yapılacak ferdin birer tel saç teli
Bir tutam safran
Siyah mürekkep
Son olaraksa koparılması zor bir ip ve makas gereklidir.
Bu malzemelerin dışında büyüyü yapan bilici ek ürünler de isteyebilir. Her büyünün amacı kendine özeldir. Bu nedenle büyüyü yaparken kullanılan ürünlerin aynı olmasını beklememek gerekir.

Bu malzemelerin temini oldukca zordur. Bundan dolayı ürünlerin çoğunu, genel anlamda medyumlar temin eder. Büyüyü yapmış oldurmaya karar verenlerin, medyumun söylediklerini dikkate alarak ve titizlikle uygulayarak başarıya ulaşmaları mümkündür.

 

Azem Büyüsü nasıl Yapılır?
Fazlaca tehlikeli olan bu büyünün ritüelleri tam olarak bilinmemektedir. Çoğu kahin tarafınca uygulanması tercih edilmeyen bu büyü, cinler vesilesiyle yapılır. Cinleri köle etmek veya onlara rüşvet vermek gerekir. Herhangi bir aksilik yaşandığında kişilere büyük zararlar verebileceği için çok dikkatli olunması ihtiyaç duyulan, tehlikeli bir büyüdür. Büyüde özellikle adet kanına yer verilmesi, cinleri oyalamak için kullanılır. İlk tercih, bu üç harflileri köle etmekten yana kullanılır. Bunun başarılamadığı durumlarda ise istedikleri verilerek yardım etmeleri sağlanır.

Bu büyünün yapımında belli dayanak noktalarından da faydalanılabilir. Mesela büyü yapılacak ferdin yakın arkadaşı üzerinden sihrin tesirini göstermesi daha rahattır. Bu işlem sırasında kaynak olarak seçilen kişinin mevcud enerjisi de kullanılır ve büyünün etkisi yükseltilir.

Genelde pek tercih edilen bir yöntem olmasa da yiyecek ve içeceklerin büyülenmesi yöntemiyle da büyü işlemi uygulanabilir. Genel anlamda nefret edilen kişiyle hisler karşılıklı olacağından sizin verdiğiniz bir besini kabul etmeyecektir. Sadece bir halde büyülü yiyecekleri yediğinde sihrin hızlı bir halde gerçekleşme ihtimali yüksektir.

Büyüden devamlı zor olarak bahsedilmesi kişilerin gözünü korkutmamalıdır. Çünkü tüm zorluklar aslına bakarsak büyüyü yapan kişi için geçerlidir. Araç-gereç temininden, meydana getirilen ritüele kadar her şey medyumun denetimü altında olmalıdır. Yaptıran kişi yalnız niyetlerini belli edip, isteklerini söylemiş olduğinden pek zorlanmayacaktır.

Azem büyüsü hakkında bilinmesi ihtiyaç duyulan bazı püf noktalar vardır. Öncelikle büyüye mutlaka abdestsiz ve besmelesiz başlanmaz. Sihrin yapılacağı süre dilimi de muhakkak yatsı namazından sonrasında olmalıdır. Yapıldığı ortamın temiz ve sessiz olması gerekir. Tüm bu koşullar sağlandıktan sonrasında malzemelerin eksiksiz olması ve ritüellerin doğru sırayla yapılması gerekir. Sadece tüm bu koşullar sağlandığında büyü başarıya ulaşacaktır.

Azem Büyüsü Etkili midir?
Bu büyü en etkili büyülerden bir tanesidir. Sık kullanılmıyor oluşunun sebebi mutlaka yapımında yaşanan zorluklardan kaynaklanır. Eğer birey kati, yüksek tesirli ve uzun ömürlü bir büyü istiyorsa gönül rahatlığıyla bu büyüye başvurabilir. Tesir süresi doğal olarak meydana getirilen büyüden büyüye bazı farklılıklar gösterir. Her büyü aynı niyetlerle yapılmadığı gibi her kişinin haiz olduğu irade de aynı değildir. Genel anlamda 21 gün şeklinde bir sürede bu büyü etkilerini göstermeye başlar. Sadece, kimi zaman bu süre uzayabilir ya da kısalabilir. Maximum 41 gün içinde ne olursa olsun sonuç alınan bu büyüden, 1 hafta içinde sonuç alan kişiler de vardır. Sürenin 41 güne ulaşması, yaptıranları korkutmamalıdır. Pek yaşanmış olan bir durum olmasa da 41 gün geçtikten sonrasında büyünüzün etkili olmadığını görürseniz, mutlaka büyüyü icra eden medyuma danışmanız gerekir.

Azem Büyüsü etkileri nedir?
Azem büyüsü nedir? Neden yapılır? Sorularının derhal arkasından, bu sihrin etkilerinin neler olduğu sorusu gelir. Bu büyü yapılış niyetine göre çeşitlendiği için, tesirleri de değişiklik gösterir.

Büyünün intikam fakatçlı yapıldığı durumlarda, büyü meydana getirilen bireyin özellikle sosyal yaşamı altüst olur. Fert zamanla içine kapanır, evini bırakın yatağının içinden bile çıkamaz hale gelir. Çevresindeki kişilere o kadar kötü davranır ve hakaret eder ki çevreındakiler yavaş yavaş ondan uzaklaşmaya başlar. Arkadaşları dışında, ailesinin bile ona zarar verebileceği düşüncesine kapılır. Kimseye güvenmez. İnsanlara zarar vermek için elinden geleni yapar. Büyü öncesinde yada sonrasında öğrendiği tüm bilgileri yayarak her insanın yaşamını zorlaştırmaya çalışır. Devamlı kafasında kötü senaryolar kurar. Bu senaryolara zaman içinde o kadar inanır ki gerçek olduklarını düşünmeye başlar. Halüsinasyonlar görür. Olmayan sesler duyar ve akıl sağlığını kaybetmeye adım atar.

Daha çok ruhsal ve ruhsal olan bu zararın yanında kimi zaman fizyolojik zaralar da yaşanabilir. Örneğin kişi acılı ve ağrılı bir hastalığın pençesine düşebilir. Aslabir şekilde bu hastalığın sebebi ve çözümü bulunamayacaktır. Fert acı ve ıstırap içerisinde ölümü beklemek zorunda kalacaktır.

Büyüyü koruma ya da gizleme fakatçlarıyla yaptıran kişiler ise genel anlamda olumlu sonuçlarla karşılaşacaklardır. Saklanmasını istedikleri şeylerin bulunması imkânsız hake gelecektir. Çünkü bu şeyler üç harfliler tarafından korunacak ve insanların onların gücüne karşı koyması mümkün olmayacaktır.

Kişiler bireysel korunma amacıyla bu büyüyü yapmış oldurdıklarında ise meydana getirilen tılsım sayesinde her türlü kaza ve beladan korunabilirler. Onlara büyü yapılması istenen kişiler asla başarılı olamayacaktır. Çünkü uygulanan bu tılsımlı büyü sayesinde birey nazardan ve büyüden tamamen korunacaktır.

Mevcud korumanın bir tek malı-mülkü veya kişiyi korumadığı bilinmelidir. Kimi zaman korunması ihtiyaç duyulan şey bir makam da olabilir. Örneğin büyük bir imparatorluğun kralı, bir şirketin CEO’su ya da herhangi başka önemli bir pozisyon olabilir. Kişiler makam ve mevkilerini kaybetmemek için çoğunlukla bu büyüyü yapmış oldurır. Bu sayede onlara unvanlarını veren bu mevkileri korumuş olurlar.

Azem Büyüsü Zararlı mıdır?
Tehlikeleriyle bilinen bu kara büyünün, doğru yapıldığında yaptırana herhangi bir zararı bulunmaz. Sadece sihrin kesinlikle evde denenmemesi gerekir. Çoğu bilici bile bu büyüyü oluşturmaya çekinirken, insanların cahilce bir cesaretle bu büyüyü oluşturmaya kalkışmasının ağır sonuçları olacaktır. Bu olumsuzluklardan kaçınmak için, büyü yapmış oldurmaya karar veren ferdin gerçek bir medyumla bildirişime geçmesi gerekir. Bilici büyüyü yapmak istemese bile, sizi bu büyüyü yapacak deneyimli ve bilgili başka bir medyuma yönlendirecektir. Bu sayede yaptırmak istediğiniz azem büyüsü sizi aslabir zarara uğratmadan, istediğiniz sonuca götürecektir.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort