Çikolata Büyüsü Nasıl Yapılır?

Çikolata büyüsü, sevdiği insanı kendisine daha yakın hale getirmek için meydana getirilen bir büyüdür. Gönül işlerinde kullanılan bu büyü kategorisindeki büyülere bakılırsa oldukça etkilidir. Medyumların gizli ilimlerini kullanarak daha da etkili gerçekleştirdiği bu büyü, kısa sürede iradeyi etkileyerek iki aşığın birbirine daha çok sevgi beslemesini sağlar.

Tılsımlı sözcükler, ritüeller ve duaların kullanılarak yapıldığı çikolata büyüsü ciddi bir potansiyel teşkil eder. Bireyin düşüncelerini yavaş yavaş değiştirip ayrılma noktasındaki insanoğluı bile daha çok aşık eder. Çikolata kullanılarak yapılan çikolata büyüsü hem de arası kötü olan ilişkileri de kuvvetlendirmeye yarar. Aşk büyüsü ile çok benzer olan çikolata büyüsü küslükleri barıştırmaya da yarar.

Genellikle aralarında soğukluk bulunan çiftlerin arasındaki buzları eritmeye yarayan çikolata büyüsü ömür boyu küs kalmamak için önemli bir etken halindedir. Çoğu zaman evlilerin tercih ettiği bu büyü nişanlı olanlar ve sevgili olanlar için de geçerli olmaktadır. Ayrıca sevmiş olduği insanlara kavuşamayan bireyler de çikolata büyüsünün etkisi ile sevmiş olduğine kavuşabilir. Çünkü çikolata büyüsünün tesirleri içinde platonik aşkları çift taraflıya çevirmek de vardır. Bu fakatç çok kullanılmasa da çoğu vakit olumlu yönde etki etmektedir.

Daha çok aşk ve ilişki için kullanılan çikolata büyüsü bir tılsım olarak etki eder. Çikolata büyüsünün tılsımlı sözcükleri öğrenildiği takdirde evde de gerçekleştirilebilir sadece burada yardımcı materyaller genellikle medyumdan öğrenilir. Peki çikolata büyüsü nasıl yapılır?

Çikolata Büyüsü nasıl Yapılır?
Çikolata büyüsünün yapımı için en doğru yöntem ne olursa olsun medyuma danışmaktır ve medyuma büyüyü yaptırmaktır. Sadece yine de kendisine ve ilmine güvenen bireyler bu büyüyü evlerinde yapabilmektedirler. Sihrin yapılması İslam dininde yasaklansa da bu büyüye başvuran pek çok birey bulunmaktadır ve son çare olarak büyüyü görürler. Büyü yapmak için harekete geçildiyse de yapılması gereken bazı işlemler bulunur. Çikolata büyüsü nedir iyi mi yapılır? İnceleyelim…

Bunlardan ilki çikolata büyüsü için çikolata veya yemiş benzer biçimde tatlı yiyecekler bulmaktır. Isminde da bahsedilen çikolata tarzı şeyler bu büyü için kesinlikle gereklidir. Tatlı yemişler yahut çikolata elde edildikten sonra tılsımlı sözcükler ve bununla beraber ayet ile dualar okumak gerekir. Bu tılsımlı sözcüklere gerekirse büyü kitaplarından gerekirse ise medyumlardan erişilebilir. Erişim sağlandıktan sonrasında tılsımlı sözcükler, ayetler ve dualar çikolatanın üzerine okunmalıdır.

Okuma işlemi tamamlandıktan sonrasında 7 gün boyunca perhizle beraber 700 kere büyüyle ilgili Esma okunması gerekir. Bu Esma araştırıldıktan sonra elde edilip okunabilir.

700 Kere okunacak olan Esma, her gün 100 kere olmak üzere okunmalıdır ve 7 günde toplam 700 kez olmalıdır. Esma okunduktan sonra kişi kendi sözcükleriyle sevmiş olduği kişinin adını da dahil ederek gönlünün ve kalbinin kendisinden yana olmasını dilemelidir.

Son olarak ise üzerine gerekli tüm işlemlerin yapıldığı şeker, çikolata yada yemiş sihrin yapıldığı kişiye yedirilmelidir.

Çikolata Büyüsü Kaç Günde tesir Eder?
Çikolata büyüsü nedir nasıl yapılır soruları öğrenildikten sonrasında büyü hakkında daha pek çok vaziyet da merak edilmektedir. Bunlardan birisi ise sihrin ne vakit etki edeceğidir. Bu da kafalarda çikolata büyüsü kaç günde etki eder sorusunu oluşturur.

Çikolata büyüsü, yapılış olarak çok benzemese de amaçları açısından aşk büyüsüne çok benzemektedir. Aşk büyüsü kötü fakatçla kullanılmadığı takdirde 15 gün gibi bir sürede etki eder. Çikolata büyüsü de eksiksiz ve düzgün bir şekilde yapılırsa tesir süresi 15-20 gün içinde olur. Etki zamanı kimi süre daha azca olabilirken kimi vakit daha fazla da olabilmektedir. Sadece bilinene bakılırsa çikolata büyüsünün averaj etki zamanları bu şekildedir. Büyü tesir ettikten sonrasında büyünün tesirindeki fert büyüyü icra eden bireye aşık olacak veya aşıksa da daha çok bağlanacaktır. Aslına bakarsan daha ondan sonra mutlu bir ilişki sürülecektir.

Çikolata Büyüsü belirtileri nedir?
Çikolata büyüsünün etki ettiğini kesin olarak görmeden önce emarelerini anlayarak da etki edip etmediği öğrenilebilir. Her büyüde olduğu şeklinde bu sihrin de kişilere bıraktığı bazı etkisinde bırakır bulunur. Bu da çikolata büyüsü belirtileri nelerdir sorusunu oluşturur.

Çikolata büyüsünün emareleri kişiden kişiye nazaran değişmektedir. Büyünün tesir edeceği zamanlarda yahut büyü yapılır yapılmaz bazı belirtiler görülebilir. Karakteristik yapıya nazaran kişiden kişiye göre bu belirtiler değişse de herkeste görülebilecek belirtiler bulunur.

Çikolata büyüsünün etkisine girecek veya girmiş olan kişinin sevmiş olduği ile içinde yaşanan husumet sona erer ve çiftler yavaş yavaş tekrardan mutluluğuna kavuşur.
Eğer çikolata büyüsü birbirini seven çiftlerin ilişkisini sağlamlaştırır. Örneğin birbirini seven iki birey daha da ilişkisini güçlendiriyorsa büyü tesir ediyor demektir.
Eğer birbirini seven kişiler küsmüşse ve konuşmuyorlarsa çikolata büyüsü bu durumda da etki eder ve belirtilerinden birisi birbiriyle mevzuşmayan sevgilileri yine mevzuşturmaktadır.
Bunun yanında sihrin emareleri içinde her iki tarafın da daha ılımlı hale gelmesi bulunur. Eğer bireyler birbirlerine anlayışlı yaklaşıyorsa büyü emaresini gösteriyor anlamına gelir.
Çikolata büyüsünün bir başka emaresi de platonik aşıklar için yapıldığında görülür. Tek taraflı seven ve büyüyü yapan kişiyi sevmeyen yani karşılık vermeyen birey kendisini seven kişiyi sürekli düşünür ve böylece büyü etki etmeye adım atar. Büyünün emarelerinden birisi de budur.
Çikolata Büyüsü Ne Kadar etki Eder?
Her mutlu insan mutluluğunun ömür boyu sürmesini ister. Çikolata büyüsünü yaptıranlar yahut yapmış oldurmak isteyenler de ilişkisinin ömür boyu sürmesini ister. Bu da çikolata büyüsü ne kadar etki eder?

Çikolata büyüsü, dikkatli ve iyi bir şekilde yapıldığı süre ne olursa olsun sonsuza kadar etkisini sürdürür. Tabii ki bu duruma büyünün bozulması dahil değildir. Çünkü dolaylı olarak büyü bozulmuş olduğu takdirde tesiri de gidecektir. Sadece büyü bozulmazsa tesiri de ömür boyu sürecektir.

Büyü ömür boyu sürerse ömür boyu mutlu olacak bireyler sihrin etkisinden aslabir yerde hiçbir anda çıkmayacaktır. Çünkü ne olursa olsun böylesine kuvvetli bir büyünün etkisi sürecek ve çiftler yaşamının her anında birbirlerine deliler benzer biçimde aşık kalacaklardır.

Çikolata Büyüsü Bozulabilir Mi?
Büyüler fark edildiği takdirde çoğunlukla bozulmaya çalışılır. Çikolata büyüsü de beyaz büyü olmasına rağmen fark edilmiş olduğu takdirde bozulmaya çalışılabilir. Büyü bozma durumları çoğu zaman 3. Fert tarafından yapılır. Ancak sihrin tesirindeki fert de büyüyü bozmak ve naturel duygularına geri dönmek isteyebilir. Aslına bakarsanız beyaz büyüleri bozmaya iten en büyük müessir ise büyü ile yaşanan her şeyin suni olmasıdır. Bu durumda büyü bozulmak istenir. Peki çikolata büyüsü bozulabilir mi?

Çikolata büyüsü, çok etkili ve güçlü bir büyüdür. Bundan dolayı sihrin etkisini kaldırmak çok zordur. Ancak gerçek ve işinde usta olan medyumlar büyüyü bozabilir. Çünkü gerçek medyumlar yalnızca büyü bozmak için çaba sarf ederler ve her türlü etkili büyüye karşı bozmak için bir yöntemleri bulunur. Bundan dolayı çikolata büyüsü, uzun uğraşlar da gerektirecek olsa er veya geç bozulabilir.

Çikolata Büyüsü iyi mi Bozulur?
Çikolata büyüsü nedir iyi mi yapılır gibi soruların tamamı cevaplandıktan sonrasında ve sihrin bozulabileceği de öğrenildikten sonra büyünün nasıl bozulacağı da merak edilir. Büyünün etkisi altındaki bir bireyi sihrin etkisinden kurtarmak büyük bir sevap olacağı gibi büyük bir ferahlık da getirir. Peki çikolata büyüsü nasıl bozulur?

Büyü bozmak denince akla ilk başlarda medyumlar gelebilir. Ancak büyüleri bozan en etkili konum ayetler ve dualardır. Medyumlar da ayetler ve dualar okuyarak büyüyü bozmaya çalışsa da bazı kendine özgü yöntemlerini de kullanırlar. Fakat dünyadaki her şey olan veya olmayan şey şeklinde büyülerin bozulması da tanrı’ın rızası olmadan mümkün değildir. Bu nedenle Kur’an-ı Kerim’den ayetler okumak büyüyü bozmak için en iyi yöntemdir. Bu durumlar için okunması ihtiyaç duyulan bir çok ayet ve yakarma bulunur. Bu dualar ile ayetler okunduğu takdirde büyü tek başına bozulabilir.

Büyünün bozulması için ikinci bir yöntem medyuma başvurmaktır. Normal şartlarda büyü yaptırmak için medyuma gitmek caiz olmasa da medyuma büyü bozdurmak için gitmenin bir sakıncası yoktur. Bundan dolayı çikolata büyüsü medyumların hazırladığı dualar, okuduğu ayetler, tılsımlı sözcükler, ritüeller ve öteki yöntemler ile çözülebilir. Bu durumda bir sakınca bilinmemektedir.

Büyüleri bozmak için bir yöntem daha bulunur. Bu yöntem çok bilinmese de ve çok kullanılmasa da gene de olumlu tesir göstermektedir. Büyüyü bozmak için alim büyücülere gitmek işe yarayabilir. Alim büyücüler, büyüleri bozmak için yeni bir büyü yaparlar ve bu büyü eski sihrin etkisinden kurtarıp her şeyi normale döndürmeyi hedefler. Bu konuda da alim büyü üstatlarından yardım alınabilir. Sadece bu yöntem medyumlar tarafınca da çok tavsiye edilmeyen bir yöntemdir.

Çikolata Büyüsü Bozulduktan sonra Ne Olur?
Çikolata büyüsü kimi süre uzun uğraşlar sonucu bozulsa da kimi zaman hemen bozulabilir. Burada sihrin ne kadar iyi yapıldığı durumu etkiler. Sadece büyü ne kadar iyi yapılırsa yapılsın bozulabilir ve bozulduktan sonrasında bazı durumlar gözlemlenir. Bunun için de önceden tedbir almak fakatçlı çikolata büyüsü bozulduktan sonrasında ne olur araştırılır.

Çikolata büyüsü bozulduktan sonrasında ortaya çıkacak durum sihrin emarelerinde olduğu gibi kişiden kişiye göre farklılık gösterir. Sadece herkes için gözlemlenebilecek durumlar mevcuttur.

Çikolata büyüsü iki kişiyi kavuştururken aşık olan kişinin arkadaşlarıyla yahut ailesiyle küsmesine sebebiyet vermiş olabilir. Bu durumda büyü ile sevmiş olduği kişiden ayrılan kişi arası kimle bozulduysa onlar ile yine sıcak bir ilişki kurar.

Bunun yanı sıra çok bir tesir görülmese de genel etkilerin yaşanacağı vaka belirlidir. Sihrin etkisinden çıkan fert ilk olarak üzgün olabilir. Çünkü beyaz büyü etkisinden kurtulan fert büyü sırasında kara büyünün aksine iyi zamanlar geçirmiştir ve bu zamanlar sonrasında ermiştir. Bundan dolayı ilk başlarda depresyona bile girenler olabilir. Ancak daha sonrasında bu durumun suni olduğu yavaş yavaş kabullenilir ve kişi doğal duygularıyla yaşayacağı için ömür boyu mutlu olur. Büyü bozulduktan sonrasında yaşananlar genellikle bu şekildedir. Çikolata büyüsü nedir iyi mi yapılır? Mevzusunda merak edilenler sizler için hazırlanmıştır.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort