Cin Büyüsü

Cin büyüsü, İnsanlık varoluşundan çok geçmeden çeşitli uğraşımlar sonucu büyüyü, tılsımı ve daha pek çok şeyi oluşturmaya adım atmıştır. Büyü günümüze kadar da gelen ve en çok kullanılan kültürel sistem olmuştur. Bu büyülerden birisi olan cin büyüsü pek çok kahin ya da büyücü tarafından yapılmaktadır ve kişilerin yaşamına önemli derecede tesir etmektedir. Büyü yaptırmak isteyenlerin danıştığı medyumlar bu büyüyü cinler vasıtasıyla yapmaktadır.

Ayrıca bu sihrin yapılmasında farklı alemdeki varlıklardan yardım alınması büyüyü zor ve tehlikeli icra eden durumlardan birisidir. Çünkü cinler insanoğluın alt aleminde olduğu için yanlış bilgiler verebilir veya yanlış iletişimler kurulabilir.

Bu yüzden cin ile meydana getirilen büyülerde mutlaka uzman ve güvenilir bir medyuma danışılmalı ve tek başına bu büyü yapılmamalıdır. Aksi takdirde ferdin istemeyeceği durumlar olabilir. Güvenli medyumu bulmak için de çeşitli araştırmalar yapılmaktadır. Cin büyüsü ile pek çok büyü yapılabilir. Cinler ile aşk büyüsü de yapılabilmektedir. Peki cin büyüsü nedir?

Cin Büyüsü Nedir?
Cin büyüsünün kapsamı çok geniştir. Özellikle ise aşk büyüsü ve bağlama büyüsü şeklinde işlemlerde cinler kullanılabilmektedir. Cinler özellikle Kuran’da Hz. Süleyman ile biroldukça şekilde anılan ve güçlerinden faydalanıldığı belirtilen ruhani varlıklardır. Sadece cin büyüsü denildiğinde cinlerin derhal hemen her büyüde kullanılabildiği akla gelir. Ve cinler kullanıldığı büyüde bir çok vazife üstlenebilirler. Bu kimi zaman koruyucu kimi zaman ise görevli olabilir. Bu yüzden yanlış bir vaziyet olmaması için medyumlara danışılmalıdır.

Cin büyüsü, cinleri olan medyumların büyü yaparken kullandığı en etkili büyüdür. Büyü yapmak için bir medyuma danışan fert sihrin cinler ile yapılmasını istediğinde medyumlar bu yol ile büyü yaparlar. Daha şu demek oluyor ki yapılan büyü cin büyüsüyle birleştirilerek yapılır ve medyumun ne kadar fazla cini var ise büyü o denli etkili olur.

Bu büyü çok geniş kapsamlı olduğundan dolayı hemen derhal her türlü büyü cinler ile beraber yapılabilmektedir. Ek olarak büyü yapılırken büyünün yapıldığı ortamda enerji değişimi olur. Bu nedenle vefk makamı iyi olmayan hocalara danışılmamalıdır. Cin büyüsü kara büyü grubunda yer aldığı için çok negatif yönü bulunmaktadır ve bilgili, güvenli bir hocayla iş yapılmalıdır.

Cinler ile meydana getirilen Büyüler
Cinler ile meydana getirilen büyüler düşünüldüğünde akla bütün büyüler ve muska gibi işleri kapsayan bir bakış açısı düşünmek gerekir. Ayrıca cinler ile büyü yapıldığında cinlerin ne oranda ve hangi işte kullanıldığı da çok önemlidir. Bu nedenle cinler ile yapılmış olan büyüler çoğu zaman kara büyü olsa da beyaz büyülerde de cinler kullanılabilir.

Ayrıca medyumlar aileden gelen kabiliyetlere sahip olduğundan dolayı hizmetçi cinlere haiz olabilirler. Bazı durumlarda da kimileri yaptığı büyülerde davet kullanıp cinlerden bu şekilde faydalanabilirler. Böylelikle cinler ile hemen hemen her büyü yapılabilir. Sadece bunlardan en çok bilineni ve en kapsamlıları bulunmaktadır.

Cin büyüsü ile meydana getirilen büyülerin en sık kullanılanı papaz büyüleridir. Papaz büyüleri hemen derhal her vakit cinler ile yapılan büyü türünden oluşmaktadır.
Cinler ile yapılan bir başka büyü türü de kara büyülerdir. Kara büyüler fenalık fakatçlı kullanılır ve bu durumda devreye cinler de dahil edilebilir.
Cin büyüsü gömüt büyüsü işlemlerinde de çok sık kullanılır. Çünkü büyülerde doğaüstü güçlerin katkısının olduğu malum bir gerçektir.
Bir başka cin büyüsüyle meydana getirilen büyü türü ise bağlama büyüsü ve aşk büyüsü şeklinde işlemler olmuştur.
Bu büyü bununla beraber ayrıma büyüsü gibi büyülerde de kullanılabilir ve işin tesiri yine bir fazlaca fazla olacak şekilde arttırılabilir.
Cinler ile meydana getirilen Aşk Büyüsü
Aşk büyüsü, bir kişinin başkasıyla birlikte aşık bir şekilde yaşaması için yapılan bir büyüdür. Mutlu mesut bir şekilde sevdikleri kişiyle yaşamak isteyen bireyler, kavgalı bireyler ve daha bir çok eş aşk büyüsü yaptırmaktadırlar. Aşk büyüsünün içine cinler de kimi süre dahil olmaktadırlar.

Cinler ile yapılan aşk büyüsü fazlaca etkili olur. Doğru bir bilici ile doğru talimatlar üzerinde yapılırsa da etkisi daha çok arttırılır. Aşk büyüsü cinler ile yapıldığında iyi sonuçlar verebilir. Sadece düzgün yapılmazsa kötü sonuçlar da doğurabileceğinden cinler ile yapılan aşk büyüsünde de medyumlara danışılmalıdır.

Cinler ile bu büyü yapıldığı zaman bu işlemler genel anlamıyla profesyonellik ve yüksek ilim ister. Ayrıca cinler ile aşk büyüsü içinde papaz büyü şu demek oluyor ki kara büyü şekilleri maksimum kullanılan işlemdir. Aşk büyüsü cinler ile yapıldığında kesin sonuç göstermektedir ve kesin çözümler sunmaktadır.

Sadece gene de %100 etki oranına haiz olduğu hiçbir büyü hakkında söylenemez. Çünkü sonuç olarak büyüyü geçerli kılacak olan da allah’tır. Büyüler ise alınyazısı çizgisi ile çelişmiyorsa kabul edilir. Bundan dolayı cinler ile yapılan aşk büyüsü kesinlikle geçerli olacak diye bir beklentiye girilmemelidir. Sadece çoğunlukla cin büyüsü ile yapılan aşk büyüsü en etkili ve iyi neticeları verir. Peki cin büyüsü iyi mi yapılır?

Cin Büyüsü nasıl Yapılır?
Cin büyüsünü yapmak yüksek bir ilim ister ve yüksek ilim sahibi olmayan bireyler bunu yapamaz. Bu sebepten dolayı cin büyüsünü evde yapmak mümkün değildir. Çünkü cinler ile iletişime geçmek için Hüddamlık makamı yüksek olmalıdır ve bu medyumların başarısı çok daha çok olacaktır. Bu önemli bir husustur.

Büyü yapan medyum hocalar büyüyü yaptıran insanoğlu için önemli bir rol oynar. Çünkü büyü yapmak için bildikleri özel ritüeller ve tılsımlı sözler vardır. Cin büyüsü yaparken de bu ritüeller ve tılsımlı sözlerin kullanımı söz mevzusudur. Ancak bu tılsımlı sözler ve ritüeller en doğru şekilde yapılsa bile ilim yoksa büyü geçersiz olur.

Bu büyüyü yapmak içinde çeşitli ritüelleri ve şekilleri kullanan medyumların nefesi güçlü, tesir gücü ise yüksek olmalıdır. Böylece cin büyüsünü yapmak daha kolay olacaktır.

Cin Büyüsü iyi mi Bozulur?
Büyü meydana getiren medyumlar büyünün fark edilmemesi için yoğun çabalar sarf eder. Çünkü büyüsü fark edilmeyen hocaların büyüsünün bozulması da o kadar zor olur ve büyüyü yapan medyumun işinde ne kadar başarılı olduğu belli olur.

Ancak gerçek bir bilici büyüler ne kadar iyi yapılırsa yapılsın her türlü o büyüyü bozmayı bilmelidir. Büyüyü bozamayacak medyumlar esasen gerçek medyum değildir. Bu yüzden en doğru medyum bulunduktan sonrasında büyü deformasyona uğramış işlemine de başlanabilir.

Büyüyü bozmak için büyüyü bozdurmak isteyen birey kahin ile birlikte hareket etmelidir. Medyumun da verdiği görevler olacaktır ve bu görevleri büyüyü bozdurmak isteyen birey de yapmalıdır. Büyüyü bozmak için kişiye yapılacak başka bir işlem de nas, felak, fatiha, ihlas ve ayetel kürsi benzer biçimde duaları kişiye üfleyerek okumaktır. Bu da büyülerin bozulmasına yardımcı olur. Ondan sonra yapılacak iş ise medyuma kalmıştır. Peki cin büyüsü yapıldığından nasıl emin olunur ve cin büyüsü belirtileri nelerdir?

Cin Büyüsü belirtileri nedir?
Cin büyüsü ne kadar güçlü olursa belirtileri de o denli az anlaşılır. Sadece dikkatli ve ilim sahibi bir göz ile bakıldığında kişiye büyünün yapılıp yapılmadığı anlaşılabilir. Bundan dolayı büyü yapılıp yapılmadığını fark etmek için de yine uzmanlara danışılmalıdır.

Cin büyüsünün etkisi altında olan kişilerin hayatı sürekli fenaye gider ve talihsiz vakalar yaşar. Bunlar kalıcı olduğu şeklinde etkisini de çabucak izah edebilir. Sadece kesinlikle önlemli olunmalı ve büyü yapıldığı kabul edilen kişiye destek çıkılmalıdır. Çünkü büyü hakikaten yapıldıysa ve kişiye destek çıkılmazsa fizyolojik ve psikolojik zararlar ortaya çıkabilir. Sadece fark edilirse de sihrin kalıcılığı bozulabilir.
Cin büyüsünün en bilinen belirtisi arasında en fazla rastlanan belirti ise huzur kaçmasıdır. Ortada herhangi bir vaziyet yokken sürekli huzursuz, gerilmiş ve sinirli olan bir bireye büyü yapılmış olabilir. Bu kişinin enerjisinin düştüğünü kanıtlar. Belirli bir sürede de kişide hal kalmaz. İşte bu cin büyüsü yapıldığının belirtilerindendir.
Cin büyüsünün tesiri altındaki bir bireyde görünen başka bir tesir ise ferdin çevreındaki insanlara zarar verebilecek olmasıdır. Cinler büyü yapılan kişiye olumsuz enerjiler aşılar ve büyü altındaki fert de sürekli etrafındaki insanlara saldırabilir. Bu nedenle bu şekilde bir durumda olan bireylere de cin büyüsünün yapılmış ihtimali bulunmaktadır.
Bu durumlardan birisi fark edildiğinde emin bir medyumla konuşmak en kısaca olacaktır. Ayrıca cin büyüsünün başka emareleri de vardır.

Cin Büyüsünün fizyolojik emareleri
Cin büyüsünün fark edilmesine ruhsal etkiler dahil olsa da bazı fiziksel olaylar da cin büyüsünün yapıldığını açığa çıkarabilir. Bu durum için de dikkatli olunmalıdır.

Cin büyüsünün verdiği bir fiziksel etki sudan, tuzdan yada sirkeden mide bulanması oluşturmasıdır. Eğer bireyin önceden sudan midesi bulanmadıysa yahut tuzdan, sirkeden midesi bulanmadıysa ancak durup dururken bir zamanda bunlardan midesi bulandıysa cin büyüsünün yapılmış mümkünlığı mevcuttur.
Ek olarak bu büyünün başka bir fizyolojik belirtisi ise ferdin herhangi bigün birden ışıktan nefret etmesidir. Eğer birey durup dururken eve güneş ışığı girmesini istemiyorsa yahut ışıktan rahatsız oluyorsa ona cin büyüsü yapılmış olabilir.
Cin büyüsünün hem fizyolojik hem ruhsal olarak tesirini mutlaka gösterdiği bir konum oluşmaktadır. Büyünün yapıldığı kişi Müslümansa ve bu birey Kuran sesinden, ezan sesinden rahatsız oluyorsa işte o zaman mutlaka bu büyü yapılmıştır. Aksi takdirde bir Müslümanın Kuran yahut ezan sesinden rahatsız olmasını gerçekleştirecek bir vaziyet bulunamaz.
Ek olarak cin büyüsünün etkisi altındaki bireylerde ses değişimi de söz konusu olmuştur. Bu büyüye maruz kalmış kişilerin sesi bazı bazı incelip bazı bazı kalınlaşabilir ve anlık ses değişimleri konuşma ortasında meydana gelir. Bu durumdaki bireylere de cin büyüsünün yapılmış olma mümkünlığı vardır.
Bu sihrin başka bir hem fiziksel hem ruhsal tesiri ise bireyin yaptıkları ve mevzuştukları şeyleri fark etmemesidir. Cin büyüsüne maruz kalan bireyler yapmış oldukları davranışların farkında olmadan, kaba bir halde hayatlarına devam eder ve tabiri caizse ağzından çıkanı kulağı duymaz.
Bu durumların birine maruz kaldıysanız ve kendiniz de fark ettiyseniz kesinlikle bir hocaya veya medyuma danışmanız gerekmektedir. Bununla beraber başka bir yakınınız için de bu durumlar birden ortaya çıktıysa gene bir hocaya ya da medyuma danışılmalıdır.

Böylece kişilerin büyüye maruz kalıp kalmadığı anlaşılabilir ve kişinin yaşamı daha fazla alt üst olmadan sihrin bozulması için adımlar atılabilir. Ayrıca bu süreci hızlandırmak için de kişiye devamlı psikolojik destek verilmeli ve kendisine ruhsal veya fiziksel zarar vermesinden uzaklaştırılmalıdır. Birey ezan sesinden rahatsız oluyorsa büyü bozulana kadar da birey İslam dininden soğutulmamalıdır.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort