Hangi Durumlarda Büyü Yaptırmanız Gereklidir?

Büyü yaptırmak, uzun seneler öncesine dayanan bir eylemdir. İnsanlar hayatlarındaki tertipli gitmeyen vakalara müdahale etmek için manevi güçleri yüksek olan kişilerden devamlı yardım almışlardır. Buna ait olan detayları tarihe dayalı birçok kaynakta görmekteyiz. Kişiler kimler için hangi büyüleri yapmış oldurabilirler? Konuları sizler tarafından merak ediliyor olabilir. O yüzden sıklıkla uygulanan ve kişilerin tercih etmiş olduğu büyülerden bazılarını sizler için anlatacağız.

Kadın ya da erkek büyü yaptırmak için öncelikle bir medyuma ulaşmaları gerekmektedir. Gideceğiniz bilici sizin hangi tür büyü istediğinizi sormuş olacaktır. Ona bakılırsa gerekli olan malzemeler temin edilir. Her büyüde okunacak dualar farklıdır. Dua sayıları da farklılık gösterir. Bunların kurallarını ve ritüellerini en iyi bilen kişiler medyumlardır. Evde kendi kendinize uygulamanız ihtiyaç duyulan bazı ufak büyü çeşitleri söz mevzusu olsa da siz değerli ziyaretçilerimizin medyuma başvurarak, ondan yardım talep etmeniz daha doğru bir harekettir. Çünkü büyülerde cinlerden ve ruhlardan yardım alınmaktadır. Bu yardımı da ancak hocalar sayesinde alabilirsiniz.

Hangi Durumlarda yapılan Büyüler meblağ?
Yapılan büyüler işinin ehli kişilerce uygulanırsa tutma ihtimali oldukça yüksektir. Hatta %100 büyünün tutacağının garantisi de sizlere verilmektedir. Yüksek ihtimalle tutacak büyüler sınıfına ak büyüler girmektedir. Bunlar insanoğluın iyilikleri düşünülerek yapılan büyü çeşitleridir. Yani sevgilinize kavuşma isteğiniz, onun sizi sevme arzusu yahut sizi terk eden ferdin geri dönmesi için yapılan büyüler sizin iyi niyetlerinizi ortaya koymaktadır. Aşk büyüleri ak büyü derslikına girmektedir. Çünkü aşka dair yapılan tüm çalışmalar insanoğluın hayatlarını düzene sokmak ve onların mutlu olmasını sağlamak için yapılmaktadır.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Araştırması içinde olan kişilerin karşısına birçok tür çıkmaktadır. Bunların içinde amaca ve niyete uygun olanlar seçilerek, insanların hayatlarını bir düzene sokmak için yapılmaktadırlar. Ak büyüler insanlara mutluluk verir. O yüzden tutma ihtimalleri yüksektir. Sizler de kendinizin ya da sevdiğiniz kişinin yaşamına mutluluk katmak istiyorsanız bu tür büyüleri yapmış oldurabilirsiniz. Genellikle bağlama büyüleri de kişiler için fazlaca önemlidir ve sevmiş olduği insanı kendine bağlayan birey böylelikle daha mutlu ve huzurlu bir yaşam süre gelir.

Hangi Durumlarda yapılan Büyüler Tutmaz?
Şunu söyleyebiliriz ki; kahin hocalara yapmış oldurılan her türlü büyünün tutma ihtimali fazlaca yüksektir. Büyü de niyet önemlidir. Tutmasına inanmanız ve bunun için dilekte bulunmanız gereklidir. Yakarış ederek niyetinizin oldukça temiz olduğunu belirtmelisiniz. Ama bazı durumlar vardır ki büyünün tutması oldukça zordur. Hatta bu durumlardan uzak kalmalı ve hiç büyü yapmış oldurmaya da yeltenilmemelidir. Hangi durumlarda yapılan büyüler tutmaz? Hemen inceleyelim:

Kişiler kendi çabaları ile büyü meydana getirmeye kalkışırsa o vakit bu büyüler tutmayacaktır. Hem de daha kötü neticelarla da karşılaşabileceksiniz. Bu vaziyet sizi sıhhat ve moral açısından da bayağı fazla etkileyecektir.
Başkalarının fenalüğünü istemek için büyü yaptırmaktan uzak durmalısınız. Başkasının rızkını kapatmak için meydana getirilen büyüler yahut başkasının kocasını elinden almak için meydana getirilen büyüler kara büyü derslikına girer. Kişilerin bu tür büyülerden uzak durmaları gerekir. Bu durum hem inanç bununla birlikte vicdan açısından çok terstir.
Akli dengesi yerinde olmayan kişilere büyü yapmış oldurmak doğru değildir. Bu kişilere meydana getirilen büyüler tutmamaktadır. Yapılan büyüler sonucunda kişiye daha çok zarar verebilirsiniz. Onun yerine sağlık açısından bir şeyler yapmış oldurmak istiyorsanız muska yazdırmanız daha doğru olacaktır. Muskanın içinde bulunan dualarla o kişiye faydalı olabilirsiniz.
Daha ergen olmamış çocuk yaşta olan kişilere meydana getirilen büyüler tutmaz. Çünkü onlar sabi yani günahsızdır. Onların hayatlarının dengesini bozacak büyüler yapmak doğru değildir. O yüzden sizin bu tür büyülerden uzak durmanız gerekmektedir.
Günümüzde evli yahut bekar kişilerin yaptırdıkları birçok büyü çeşidi bulunmaktadır. Bu kişilerin hangi durumlarda büyü yapmış oldurmaları gereklidir? Bu mevzu da oldukca önemlidir. Derhal onları da inceleyelim…

Evli Olan Kişilerin Başvurduğu Büyüler
Öncelikle evli olan insanlar eşlerini evlerine ve kendilerine bağlamak için biroldukça büyüye başvurmaktadırlar. Bunların içinde en sık tercih edilen tür bağlama büyüleri olmaktadır. Eşini kendine bağlama büyüsü veya sevdiğini kendine bağlama büyüsü eşlerden bir tarafın diğer tarafa yapmış olduğu büyü türleri içinde yer almaktadır. Bağlama büyüleri oldukça fazla çeşide haizdir. örneğin cinsel bağlama büyüsü ile sizi aldattığını düşünen eşinizin erkekliğini bağlayabilirsiniz. Böylelikle adam başka hanımlara bakmamaktadır.

Ağzını bağlama büyüsü ile sizin hakkınızda kötü konuşan kişilere karşı önlem alarak onların dedikodunuzu yapmasını engelleyebilirsiniz. Bunlar kayınvalideniz olabilir, bir komşunuz veya akrabanız olabilir. İş yerinde size devamlı karışan kişiler de olabilir. Devamlı dışarıda olan ergen çocuklar için de eve bağlama büyüsü çoğunlukla uygulanan bir büyü çeşididir. Bağlama büyüleri bazı ritüellerle yapılmaktadır. Bunların arasında en çok uygulanan Ayetel Kürsi ile bağlama ritüeli olmaktadır. Sihrin tutmasına hız kazanmıştırrmak için 24 saatte bağlama büyüsü de yapılmaktadır. Bağlama büyüsü tutması için edilen dualar, büyülerde fazlaca etkilidir. Duasız aslabir büyü yapılmamaktadır.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Evli olanlar başka hangi büyüleri yapmış oldurmaktadırlar? İncelemesine devam edelim. Evi terk eden ve boşanmak isteyen eşi geri getirme büyüsü, öteki eş tarafınca uygulanan bir yöntemdir. Yuvasının dağılmasını istemeyen hanım yahut erkek tarafınca yapılmaktadır. Kocayı eve getirme duası bu büyü içinde oldukca önemli bir yere haizdir. Edilen dualar neticesinde evi terk eden eş geri basar. Ek olarak kocayı eve ısındırma duası sonucunda onunla mutlu bir evlilik yaşayabilirsiniz. Eşler içinde sönüp bitmekte olan aşk büyüleri de bayağı fazla tercih edilmektedir. Aşk büyülerinin en önemlileri; canbar aşk büyüsü ayrıca 41 zeytin çekirdeği ile aşk büyüsü yahut Süryani aşk büyüsü olmaktadır. Denenmiş aşk büyüleri eşler içinde oldukça çok tercih edilir.

Bekar Olan Kişilerin Başvurmuş olduğu Büyüler
Bekar olan kişiler çoğu zaman aşkla ilgili olan büyüleri tercih ederler. Platonik olarak sevmiş olduği kişinin kendisine aşık olmasını isteyenler çoğunluktadır. Karşısındaki insanın aşkından kararlı olmayan gençler de aşk büyüsü yapmış oldurmaktadırlar. Bağlılık ikili ilişkilerde oldukça çok önemlidir. O yüzden bağlama büyüleri çeşitleri de bekar kişiler tarafınca uygulanmaktadır. Uzaktaki birini kendine aşık ettirme büyüsü, farklı şehirde yaşayan kişinin kendisine aşık olmasını isteyenler tarafından yapılmaktadır.

Garantili aşk büyüsü yapmış oldurmak isteyenler öncelikle bir medyuma başvurmaları gerekir. Gidilen bilici büyü hakkında izlenecek olan yolu kendisine söyleyecektir. Ek olarak nasibi kapalı ve evlenemeyen gençler kısmet açma büyüleri yapmış oldurmaktadır. 3 günde kısmet açma büyüsü burada devreye girmektedir. Kişiler kapalı olan kısmetlerini böylelikle açtırmaktadırlar. Tüm bu büyü çeşitleri işlerinde uzman olan kişiler tarafından yapılırsa gerçek fakatçlarına ulaşmaktadır. O yüzden evli veya bekar insanlar derhal deneyimli bir bilici araştırması içerisine girmelidirler. Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Mevzularına çok geniş açıklamalar getirdiğimize inanıyoruz.

İşlerinizin Yolunda Gitmesi İçin meydana getirilen Büyüler
İnsanlar tecim hayatlarında oldukça fazla stresli günler geçirmektedirler. İş stresini evlerine yansıtan kişiler de oldukça fazladır. Evde bulunan eş ve çocuklar bu durumdan mustarip kalmaktadırlar. İşlerinizin yolunda gitmediğini ve zarar ettiğinizi düşünüyorsanız nasibiniz kapanmış anlama gelir. Nasiplerini açtırmak isteyen kişiler kısmet açma büyüsü yapmış oldurabilirler. Ayrıca rızık açma büyüsü de başvurulan öteki bir yoldur. Bu ikisi fakatç ve niyet olarak birbirine bayağı fazla benzemektedir. Ayrıca özel şirketlerde çalışan kişiler yükselmesi için de bu büyüyü yaptırmaktadırlar.

Henüz bir işe girememiş veya girse bile dikiş tutturamamış kişiler de nasiplerini açtırabilmektedirler. İşe ısınma büyüsü ile bulundukları işlerini sevme çabası içerisine de gireceklerdir. İşle ilgili nazara geldiğini düşünen kişiler nazardan korunma duası okuyabilirler. Kendimiz nazar için dua okuyacaksak Nas ve Felak surelerini okuyabiliriz. Dualar içsel hayatımızı oldukça etkileyen ve bizleri rahatlatan eylemlerdir. Her dilek ya da arzu için farklı dualar okunmaktadır. Bu tarz şeylerin neler olduğunu en iyi bilen kişiler bilici hocalardır. Onlara başvuran insanlar yerinde ve olması gerektiği şeklinde dua okumaktadırlar.

Hangi Durumlarda Büyü Bozdurmanız Gereklidir?
Büyü yapmış oldurmak iyi mi ki yıllardan beri uygulanan bir yöntemse, yapılanan büyünün bozulması da yıllardır uygulanmaktadır. Büyü bozma çok özen isteyen bir durumdur. Mutlaka işinin ehli kimseler tarafınca yapılmalıdır. İşlem yapılırken okunan dualar ve tılsımlı sözcükler çok önemlidir. Size bir başkası iyi ya da kötü niyetlerle büyü yaptırmış da olabilir. Sihrin etkisinden kurtulunca kendini rahatlamış ve hafiflemiş hissedeceksiniz. Kendinizde büyü olduğunu nasıl anlarsınız? Bunun birçok emaresi vardır. O emareleri kendinizde görürseniz en kısa zamanda bir medyuma giderek meydana getirilen büyüyü bozdurabilirsiniz. Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Büyü meydana getirilen kişilerde hangi belirtiler olur?

Baş ağrısı, halsizlik ve kendini yorgun hissetme halleri
Çevresindeki insanlarla geçimsiz olma, sinirlilik durumları
Uyumak için çaba sarf etmiş olduğu halde uyuyamama
yaşamın anlamsız bulunduğunu düşünme ve mutsuz hissetme
Yanında ve yakınında olan kişilerden uzaklaşma isteği. Bu kişiler aile veya yakın dostlar da olabilmektedir.
Bağlanma ya da aşk büyüsü yapılmışsa devamlı büyü meydana getiren kişiyi düşünme ve onu arzulama
Nasibiniz kapatılmışsa işlerinizin ters gitmesi, hiçbir işte başarılı olamamanız bunun göstergesidir.
Yaşınız geldiği ve arzu ettiğiniz şekilde evlenemiyorsanız bu durumda da nasibiniz kapanmış anlama gelir.
Psikolojinizdeki değişiklikler ve farklı ruh halleri sizlere büyü yapıldığının göstergesidir.
Hangi Durumlarda Büyü yaptırmak Sizi Rahatlatır?
Kimi zaman yaşamınızın yolunda gitmediğini düşünürsünüz. Örnek vermek gerekirse; sevdiğiniz birey sizi sevmiyordur. Karşılıksız bir aşkın içine girmiş gibi kendinizi hissedebilirsiniz. Veya sevdiğiniz insanın sevgisinden ve sadakatinden kesin değilsinizdir. Bu konum sizi bir hayli üzer. Hangi durumlarda büyü yapmış oldurmanız gereklidir? Rağmenızdaki kişiyi kazanmak için, onunla bir ömür geçirmek için, mutlu bir hayat sürmek için size uygun olacak türleri yapmış oldurabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey var. O da başkasının fenalüğünü kendinize iyilik yapmayın. Başkasının mutsuzluğunun size mutluluk vereceğini düşünmeyin.

Sizi rahatlatacak, hayatınızı dengeye sokacak ve mutlu olmanızı sağlayacak büyüleri yaptırmak için medyumla görüşme yapmanız da oldukca önemlidir. Çünkü kendinizin veya başkalarının bilinçsizce yapacağı büyüler size mutluluk değil hüsran yaratacaktır. Kötü sonuçlarla karşılaşınca hayal kırıklığına uğramanız da sizleri bayağı fazla üzecektir. Bu konum sağlığınıza ve psikolojinize yansıyarak yaşamınızı zehir edebilir. O yüzden büyü işlerini yapmakta olan medyumlardan destek almak her vakit için oldukca önemli bir durumdur.

Hangi durumlarda büyü yaptırmanız gereklidir? Mevzuları ve açıklamaları sizler için bu yazımızda sunulmuştur. Büyü yapmış oldurma veya yapmış oldurmama, hangisini yapmış oldurma kararları gene sizinle ilgilidir. Sizi rahatlatan ve içinize sinen duruma gore hareket etmek gene sizin kararınızla ilgili olacaktır.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort