Isınma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Uzun senelerden beri evliyseniz, yaşamınız monotonlaşmış ve eşiniz size eskisi benzer biçimde ilgi göstermiyor olabilir. Bu durum kişilerin evliliklerinde çekince yaratmaktadır. Isınma büyüsü ile birbirinden soğuyan ve eski alakayı göremeyen kişiler tekrar birbirine ısınmaktadır. Peki ısınma büyüsü nedir? Bu konuyu merak edenler için lüzumlu açıklamayı yazımızda bulabilirsiniz.

Isınma büyüsünün öteki adı; bağlama büyüsüdür. Isınma ve bağlama aynı anlama gelmektedir. İnsanlar sevdiği kişinin kendine bağlı ve sadakatli olmasını isterler. Bu durum evli veya bekarlar için de aynıdır. Hemen hemen evlenmemiş ama belli bir arkadaşlık yaşayan gençler de sevdiğinin kendisine bağlı kalmasını istemektedir. Bu bağlılık da ısınma büyüsü ile mümkün olmaktadır. Büyüyü icra eden kişiler kahin hocalardır. O yüzden en kısa zamanda bir medyumla mesajşim kurmanız gereklidir. Nasıl yapıldığına dair tüm ayrıntıları onlardan öğrenebilirsiniz.

Isınma büyüsü yaptıranlar, sihrin sonucunda karşısındaki insanın kendisine oldukça bağlı olduklarını görürler. İki birey birbirine ısındırılarak aralarının iyi olması bu büyüyle sağlanmaktadır. Aynı zamanda birbirini yeni tanıyan kişilere de dışarıdaki insanlar tarafınca yapılmaktadır. Böylece aralarına bir ısı ve ısınma sağlanmaktadır. Isınma büyüsü tarifi nedir diye merak edenlere daha detaylı bir şekilde açıklamak isteriz.

Isınma Büyüsü Nedir?
Adından da anlaşılacağı üzere, bir erkeği yahut hanımı karşısındaki partnerine ısınması için yapılan bir büyüdür. Isınma büyüsü nedir? Araştırmaları çoğu birey tarafından yapılmaktadır. Evli, bekar, nişanlı, sözlü kişilerin tercih etmiş olduğu bir tür bağlama büyüsüdür. Karşısındakine ısınan insan bir nevi de ona bağlanmış olmaktadır. Bu bağlılık sonucunda da uzun seneler mutlu birliktelikler yaşanmaktadır. İkili ilişkilerde oldukca önemli bir yere sahip olan ısınma büyüsü işinin ehli kişiler tarafınca yapılmalıdır. Bu kişiler de adını sıklıkla duyduğumuz medyumlardır.

İlişkilerin devamlı taze kalmasında ve yıpranmamasında önemli bir yere haiz olan ısınma büyüsü ile mutlu ve huzurlu yuvalara sahip olunmaktadır. Diğer adı olarak birbirine ısınma büyüsü tabirini de kullanabiliriz. Büyü yapılan tarafının karşı tarafa ilgisi artacağından dolayı çiftlerin içinde güçlü bağlar oluşmaktadır. Bu bağları kimsenin yıkmasına ve zarar vermesine gücü yetmemektedir. Doğru sonuca ulaşmak isteyen kişiler kendi çabaları ile ısınma büyüsünü yapmamaları gerekir. Büyü ters giderek karşınızdaki kişiyi kendinizden soğutmanız da mümkündür. Bu önemli bir detaydır.

Isınma Büyüsü Kimler İçin Yapılmalıdır?
Sevmiş olduğiniz birey uzakta yahut yakında olsun fark etmeksizin ona ısınma büyüsü yaptırabilirsiniz. Bazen uzakta olan sevgilinizin ya da eşinizin size karşı ilgisiz bulunduğunu hissedebilirsiniz. Bu mevzudan şikayetçi olanlar çok fazladır. Size sadık ve güvenli bir sevgiliye sahip olma isteği içerisinde iseniz ona bu büyüden yapmış oldurabilirsiniz. Etkilerini görmeniz kısa süre sonrasında olacaktır. Size bağlı, sizin için çok arzulayan ve yanınıza koşarak gelmek isteyen sevgili adayı ile karşılaşabilirsiniz.

Isınma büyüsü nasıl yapılır? Kimlere ısınma büyüsü yaptırılır? Derhal söyleyelim:

Evli olan eş öteki eş için yapmış oldurabilir. Böylelikle aralarındaki sıcaklık ve aşk duygusu daha çok artacaktır.
Uzakta olan sevgili ve eşe yaptırılır. Gaslınüz arkada kalmadan onun sevgisinden ve sadakatinden böylelikle emin olabilirsiniz.
Sözlünüze veya nişanlınıza yaptırabilirsiniz. Evlendiğiniz vakit sizi seven ve size bağlı olan bir eşe sahip olabilirsiniz.
Görücü evlilikleri için tanıştırılan iki kişinin arasına ısınma büyüsü yapılmaktadır. Birbirine uyumlu olarak düşünülen bu gençler birbirine ısınınca daha mutlu bir evlilik hayatı geçireceklerdir.
çoğu zaman anne ve babalar tarafınca çocuklarının evlilikleri üzerine ısınma büyüsü yapılmaktadır. Bazen de çocuklar, ilerleyen evlilik hayatına sahip olan anne ve babaları için yapmış oldurırlar. Böylelikle onların boşanmasına engel olmak isterler.
Evden uzaklaşmış olan eşe eve ısınma büyüsü yapıldığı da görülmektedir. Vakitının çoğunu dışarıda geçiren ve eve uğramayan eşe yapılan bu büyü sonucunda size ve evine bağlı bir eş sahibi olabilirsiniz.
Eve ısındırma büyüsü devamlı dışarıda vakit geçiren haylaz çocuklar için de yapılmaktadır. Özellikle ergenlikte karşılaşılan bu durumla, gençleri kötülüklerden korumak için eve ısınma büyüsünün yapıldığı gözlenmektedir.
Uzun zamandan beri evli ama bir türlü eşine ısınamayan hanım yahut erkekler için de bu büyü çevreındaki kişiler tarafınca yapılmaktadır. Büyü neticesinde soğukluk yaşayan taraf eşine ısınır ve böylelikle mutlu bir evliliğe ilk adımını da atar.
Yeni işe başlamış olan kişilerin işine ısınması ve başarılı olması için de yapılmaktadır.

Isınma Büyüsü belirtileri nelerdir?
Isınma büyüsü yapılan kişilerde bunun etkileri kısa vakit sonra kendini gösterir. Bu tarz şeylerin içinde en çok rastlanan, büyü meydana getiren kişiye olan ilginin fazlasıyla artmasıdır. Bir tür bağlama büyüsü olduğundan bahsetmiştik. İşte bundan dolayı fert, büyüyü yaptırana fazlasıyla bağlanır. Onsuz bir hayat düşünemez. Her an onun yanında olmak ister. Bunlardan başka ısınma büyüsü emareleri şöyledir:

Büyü yapılan ferdin bulunduğu ortamdan zevk alamaması ve hep canı sıkılması
Moralinin bozuk olması ve sinirli hareketler sergilemesi
Dalgın ve uyuşuk bir hal içerisinde bulunması
Yakınındaki kişilerden uzaklaşmak istemesi
Büyü meydana getiren kişiye doğru yaklaşım göstermesi
Devamlı büyü meydana getiren kişiyi düşünmesi
Başka bir ilde ise ona kavuşacağı günü sabırsızlıkla beklemesi
Ayrılan ya da ayrı yaşayan eşlerin tekrar beraber olma istekleri
Gündüzünde büyü icra eden kişiyi hayal etmesi, gecesinde onu rüyalarında görmesi
Bekar kişiler için bir an önce evlenme isteğinin ortaya çıkması
Isınma Büyüsü Kimlere yaptırılmamalıdır?
Sevdiğiniz ve sizin için önemli olan kişilere ısınma büyüsü yapmış oldurabilirsiniz. Aşk ve bağlanma büyüleri içinde çok önemli bir yere haiz olan büyü çeşidi ısınma büyüsüdür. Tesirleri de hızlı ve çabuk görülmektedir. Eşinize, sevgilinize, çocuğunuza yaptırmak istemeniz onların iyilikleri içindir. Ama bazı durumlar vardır ki onlara meydana getirilen ısınma büyüsü tutmaz. Daha şu demek oluyor ki siz yapmış oldurmamalısınız. Sizin yapmış oldurıyor olmanız büyünün iyi amaçlardan çıkarak kara büyü sınıfına girmesine neden olur.

Özellikle başkasının eşine yahut sevgilisine ısınma büyüsü yapılması doğru karşılanmamaktadır. Başkalarının yaşamış olduğu güzel birliktelikleri bozmak ve sizin lehinize çevirmek doğru bir davranış değildir. İnsanların mutluluklarını bozmamalısınız. Ayrıca çocuk yaşta sayılan ve henüz ergenliğe ulaşmamış kişilere de bu büyü yapılmamalıdır. Akli dengesi yerinde olmayan ve bazı ruhsal sorunları bulunan kişilere de ısınma büyüsü yaptırmak uygun değildir. Allah’tan korkan kişiler bu insanlara büyü yaptırmaktan uzak durmalıdırlar.

Isınma Büyüsü Sonucunda Elde Edilenler
Isınma büyüsü iyi mi yapılır? Çoğu bireyin merak ettikleri arasındadır. Bu işi yapmak için kişiler kendi kendilerine harekete geçmemelidir. Mutlaka bir uzmandan yardım almak gerekir. Yardım alacağınız kişiye büyünün nasıl yapıldığına dair sorular sorabilirsiniz. Büyü için ihtiyaç olan malzemeler size söylenecektir. Onları tedarik ettikten sonrasında işleme başlanacaktır. Bu malzemeler bazı gıdalar olabilir. Onlara okunan dualar ondan sonra büyü yapılacak kişiye yedirmeniz gerekecektir. Uzakta olan kişiye büyü yapmak için bir resim veya şahsi bir eşyası sizden istenebilir.

Isınma büyüyü yapılacak olan kişinin yakınınızda olmasına gerek yoktur. Resimle meydana getirilen ısınma büyüsü sayesinde uzakta bulunan sevgilinizin size ısınmasını ve bağlanmasını sağlayabilirsiniz. Isınma büyüsü sonucunda neler olmaktadır? Büyü meydana getirilen fert sizin aşkınızla dolup taşacak ve hep sizinle beraber olmak isteyecektir. Böylelikle onunla kurduğunuz hayaller gerçeğe dönüşecektir. Mutlu beraberlikler ve güzel evlilikler bu büyü ile gerçekleşecektir. Size ısınan ferdin hayallerini yalnız siz süsleyeceksiniz. Bu konum da sizin hayattan zevk almanızı elde edecektir.

Isınma Büyüsünde Okunan Dualar
Isınma büyüsünde okunan dualar da kişiler tarafından fazlaca merak edilmektedir. Isınma büyüsü nasıl yapılır? Diye araştırma yapanlar bu büyü yapılırken ve ondan sonra biroldukça yakarma ile karşılaşırlar. Bunlar bilici hocalar tarafından okunmakta ve büyünün gerçekleşmesi için tılsımlı sözcükler de söylenmektedir. Hepsi bir arada olursa ancak o vakit büyü gerçek amacına ulaşmaktadır. Hocalar Kur’an-ı Kerim’de bulunan birçok sure ve ayetleri büyü içerisinde okumaktadırlar.

Isınma büyüsünde okunan bazı sure ve ayetler şunlardır: Ayetel Kürsi, İhlas Suresi, İnşirah Suresi, 12 Esma Zikri, Yasin Suresi şeklinde özel bir yere sahip olan sureler çoğunlukla okunmaktadır. Bunlardan başka okunan özel dualar da vardır. Bunların hangisinin kaç tane okunması gerektiği de bilici hocalar tarafınca belirlenmektedir. Çünkü bazıları 3 defa okunurken bazılarının 7 ya da daha çok okunması söz konusudur. O yüzden kendi başınıza bilinçsiz bir halde büyü yapmak doğru değildir. İlla ki bir şey yapmak istiyorsanız yakarma edin. Dileğinizi tanrı’tan isteyin. Namaz kılın ve namazların bitiminde gene dua edin. İsteyen sizsiniz veren tanrı’tır. O sizin hakkınızda hayırlı olanı bilendir. O yüzden bireysel olarak kendinizin yapacağı en hayırlı vaka yakarma ve duadır.

Isınma Büyüsü Bozulur Mu?
Isınma büyüsü siz yahut başkaları tarafınca bozulabilir. Size yapılmış olan ısınma büyüsünü bozma işlemi için medyumdan yardım almanız gerekecektir. Sizin başkasına yaptırdığınız ısınma büyüsü de fark edilirse bozdurulmaktadır. Büyü yapma işini iyi mi ki medyumlar en iyi şekilde gerçekleştiriyorsa, onu bozma işini de en iyi yine onlar yapabilirler. Isınma büyüsü nasıl yapılır? Diye araştıranlar onun iyi mi bozulacağı konusunu da merak etmektedirler.

Büyü bozmada doğru yöntemi kullanmak, yerine getirilmesi gereken ritüelleri bilmek ve hepsini sırası ile yürütmek oldukça önemli bir mevzudur. Bu önemli konuyu işi bilen kişilere bırakmak gerekir. Yoksa vahim neticelarla karşılaşmak hayatımızı alt üst eder. Tehlikeli boyutlara sebep olabilir.

Isınma Büyüsü yapan medyum Hocalar
İki ferdin birbirine ısınması ve mutlu bir geleceği birlikte paylaşması oldukca güzel bir vakadır. Bu durum güzel birlikteliklere ve evliliklere neden olmaktadır. Sıcak bir yuvada sizi seven bir eş ile geçirilen bir ömrün ne kadar güzel bir durum olduğu tanım edilemez. Sadece onu yaşayınca size vermiş olduğu keyfin farkına varabilirsiniz. İnsanlar ömrü süresince mutlu bir yuva hasreti ile yanıp tutuşmuyorlar mı? Bunu gerçekleştirmek için de sevdikleri kişi ile evlenmeyi tercih ediyorlar. Isınma büyüsü yapan kahin hocalar yardımıyla biroldukça çift aradığı ve hayalini kurduğu mutlu yuvaya haiz olmaktadır.

Medyumlar bazen evden uzaklaşan çocuğunu kimi zaman de sizi terk eden eşinizi geri getirmek ve size ısınmalarını sağlamak için büyü yapmaktadırlar. İyi fakatçlar güdülerek yapılan bu büyülerde kişilerin mutlu olması amacı güdülmektedir. Hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşamak istiyorsanız bir medyumdan yardım alabilirsiniz. Kendiniz bekleyerek olumlu neticelarla karşılaşmak istiyorsanız bolca bol yakarış edebilirsiniz.

Isınma büyüsü iyi mi yapılır? Temalı yazımızda bu büyü türü ile ilgili biroldukça mevzu sizlere sunulmuştur. Bilici hocaların yeri de anlatılmıştır. Bilici arayışında olanların doğru adresi seçmeleri amaçlarına ulaşmaları bakımından oldukça önemlidir. İletişime geçeceğiniz medyumun yurt içindeki ve yurt dışındaki başarılarını incelemeniz ve onun gerçekleştirdiklerini görmeniz doğru seçim yapabilmeniz için size ışık tutacaktır.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort