Sicim Büyüsü Nedir? Sicim Büyüsü Nasıl Yapılır?

Sicim büyüsü nedir? Sizler de merak ediyor musunuz? Öyleyse yazımızı okumaya devam edin. Sicim büyüsü çok farklı teknikler ile yapılmaktadır. Yapımında ise malzeme olarak ipler kullanılmaktadır. Ek olarak ip haricinde farklı malzemeler ile de sicim büyüsü uygulanabilmektedir. Bazı büyüleri her ne kadar insanlar evde yapabilse de sicim büyü için ne olursa olsun ilim irfan sahibi bir medyum hocaya gidilmelidir. Bilici hocaya yaptırılan sicim büyüsü bireyin niyetine göre kolay bir şekilde uygulanabilmektedir.

Sicim büyüsü yaptırmak isteyen kişiler, bu büyüyü yaptırmak isteyip istemediklerine karar vermeleri gerekir. Nedeni ise sicim büyüsü kişiler üzerinde tesirini ölene kadar sürdürmektedir. Ve yapılacak olan minnacık bir hata da kalıcı olduğundan dolayı geri dönüşü olmayacaktır. Bu yüzden de bağlanması istenen fert hakkında net bir karar verilmesi gerekmektedir. Sicim büyüsü iyi bir niyet uygulandığı takdirde büyüyü yapmış olduran kişi kendisine kimin aşık olmasını temenni ediyorsa, o birey ona ölene kadar aşık olacaktır.
Bazı büyülerin bir tek bağlama özelliği bulunmaktadır. Ancak bazı büyülerinde hem bağlama aynı zamanda ayırma benzer biçimde çift etkisi bulunmaktadır. Sicim büyüsü de çift etkisi bulunan büyülerden bir tanesidir. Hem birini bağlama bununla birlikte ayırma etkisi bulunmaktadır. Kotu niyet ile icra edilmiş olduğu durumlarda ise kişilerin mutlu devam eden birliktelikleri ve ilişkileri zarar görmektedir. Bu çiftler ayrıldıkları takdirde bir daha asla yan yana gelemezler. Bu sebepten dolayı da sicim büyüsü hakkında insanoğluın iyice düşünmeleri ve niyetlerini belirlemeleri gerekmektedir.

Sicim Büyüsünün Yansımaları nelerdir?
Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü iyi mi yapılır? Yazımızda bu mevzuya sarahat getirmekteyiz. Peki yapılan sicim büyüsünün yansımaları nedir? Sorusu da bu büyüyü yaptırmak isteyenlerin merak ettiği sorular içinde bulunmaktadır.

Sicim büyüsü, ilim ve irfan sahibi, tecrübeli bilici hocalar tarafınca yapılmış olduktan sonra etkilerini göstermeye başlamaktadır. Bu sayede büyüyü yapmış olduran kişiler, karşı tarafın üzerinde etkilerini görerek hedeflerine ulaşmaktadırlar. Yazımızın devamında sicim büyüsü yapıldıktan sonrasında karşı tarafta ne benzer biçimde değişimler gözlendiğini okuyabilirsiniz.

Sicim büyüsünün yapımı bittikten sonra büyü yapılan fert yaptıran kişiye deli divane aşık olmaktadır.
Bununla birlikte evli çiftler yahut sevgili olan kişiler, birbirlerine bir ömür boyu bağlanırlar ve gözleri kendi partnerlerinden başka hiç kimseyi görmez.
Sadece sicim büyüsü eğer kötü bir niyet ile uygulanırsa bunun sonucunda da mutlu giden ilişkiler bitmektedir. Çiftler birbirinden ayrılırlar.
Sicim Büyüsü her insana Yapılabilir mi?

Sicim büyüsünü yaptırmayı düşünen kişilerin akıllarında bu mevzu ile ilgili bir sual daha bulunmaktadır. O da sicim büyüsü her insana yapılabilir mi? Bu suali şu şekilde cevaplandırabiliriz. Evet, sicim büyüsünü insanlar istedikleri kişilere yaptırabilirler. Ancak birine sicim büyüsü yaptırmak için onun hakkında informasyon sahibi olmak ve bu bilgileri de bilici hoca ile paylaşmak gerekmektedir. Edinmiş olduğu bu bilgiler yardımıyla bilici hoca karşı tarafa sicim büyüsünü icra edebilir. Bu büyü çoğu zaman evli çiftler, sevgililer yahut platonik aşıklar tarafından tercih edilmektedir. Sicim büyüsü uygulandıktan sonrasında büyüyü yapmış olduran fert karşı taraftan sevgi ve ilgi görecektir.

Sicim Büyüsü iyi mi Yapılır?
Sicim büyüsü nedir? Cevapladıktan sonra sicim büyüsü nasıl yapılır? Sorusuna yanıt verelim. Sicim büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Aşağıda maddeler halinde uyulması gereken kurallara sırası ile yer verilmiştir.

Sicim büyüsü yapmak için öncelikle bir ipin temin edilmesi gerekir. Bu ip de ya ipekten ya da ketenden yapılmış olmalıdır.
İp temin edildikten sonra bu ipin üzerine 7 tane düğüm atılmaktadır. Ek olarak bu düğümler atılırken de eş zamanlı duaların ve surelerin okunması gerekir.
Bu işlemlerden sonrasında ipin üzerine sicim büyüsü hangi niyet ile yapılmadıysa o niyetin belirtilmesi gerekir.
Niyet belirtildikten sonrasında bu ip ağır bir taşın altına konulmalıdır. Sicim büyüsü yapıldıktan sonrasında büyü yapılan fert, yapmış olduran kişiye sırılsıklam aşık olacaktır.
Yukarıda bahsedilmiş bu kurallara çok dikkat edilmesi gerekmektedir. Ek olarak büyü yapımında başlamadan önce yapacak birey gusül abdesti almalıdır. Bunun yanı sıra bireyin kıyafetlerin temiz olması ve büyünün yapılacağı ortamın da temiz olması gerekir. Bu hususlara dikkat edilmiş olduğu sürece sicim büyüsü tesirini çok kısa bir sürede gösterecektir.

Sicim Büyüsünün tesiri iyi mi Yok Edilir?

Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Sorularına yanıt verdikten sonra var olan sicim büyüsünün etkisi nasıl yok edilir? Onu bir değerlendirelim.

Var olan sicim büyüsünün etkisini yok etmek için bu büyüden mustarip olan kişiler öncelikle bir medyum hocaya gitmelidir. Bilici hocalardan bu sihrin iyi mi bozulacağına dair bilgiler alması gerekir. Aşağıda yapılmış olan sicim büyüsü nasıl bozulur? Detaylı bir halde açıklanmıştır.

Sicim büyüsünü bozmak için birey en önce dokusu ipek ya da keten olan bir ip temin ederek bu ipe 7 tane düğüm atmalıdır.
Bu ipe düğüm atıldıktan sonrasında 1 bardak su hazırlanması gerekir.
Peşinden fert Euzu- Besmele çekmeli ve ilk düğümü çözmeye başlamalıdır. Bu düğüm çözülürken kişi Ayet-el Kürsü duasını okumalıdır.
İlk düğümü çözdükten sonra fert “tanrı c.C iznine mutabık büyüm çözülsün” tılsımlı sözcükleri söylemeli ve geriye kalan 6 düğümün üzerinde aynı işlemleri tek tek uygulayarak bütün düğümleri çözmelidir.
Bu düğümleri çözme işlemi bittikten sonrasında ip daha önceden hazırlanan 1 bardak suyun içine bırakılmalıdır. Bu aşamadan sonra yine Ayet-el Kürsü duasını okumalı ve fert bundan sonrasında nefesini bardağın içindeki suya üflemelidir.
Bütün bu işlemler tamamlandıktan sonra da birey ipli sudan çıkararak Euzu- Besmele çekmeli ve bardaktaki suyu 3 yudumda içmelidir.
Son olarak su içildikten sonra kişinin ipi toprağın altına gömmesi gerekir. İpi toprağa gömme esnasında da gene Ayet-el Kürsü duasını okumalı ve peşinden da “Rabbim bu ipi çürüteceğin şeklinde yaptığım büyüyü de çürüt” tılsımlı sözcüklerini söylemidir. Bütün bu işlemlerden sonra büyü bozma işlemi tamamlanmış olur.
Yukarıda bahsedilen bu adımların hepsinin doğru bir halde uygulanmasından sonra büyü tesirini kısa sürede kaybedecektir. Büyü bozulduktan sonrasında karşı tarafın hal ve hareketleri eski haline dönecektir.

Sicim Büyüsü ile Sevgiliyi Bağlama
Sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Merak edenler için açıklamalarda bulunduk. Fakat büyü mevzusunda insanoğluın kafalarında çok fazla sual işareti olmaktadır. Bu sorulardan biri de sicim büyüsü ile sevgiliyi bağlama nasıl olmaktadır.

İnsanlar sevdiklerini bağlamak için sevgililerine bağlama büyüsü yapmış oldurabilirler. Ancak bu amaçla yapılacak sicim büyüsünde kullanılacak malzemelerin kaliteleri ve birbirine uygun olması fazlaca önemli bir noktadır. Bu büyüyü uygulamaya başlamadan önce işin ehli bir kahin hocaya gidilmeli ve kendisinden büyü için hangi malzemelerin kullanılacağı ve büyü hakkında detaylı bilgiler alınmalıdır. Sicim büyüsünde kullanılan ip çok özel bir iptir. Bu ipin dokusu ya keten yahut ipek olmalıdır. Sicim büyüsünün yapımında yağlı sicimler kullanılmaktadır. Ayrıca fert bu malzemeyi nereden temin edeceğini de yine medyum hocadan öğrenebilir. Sicim büyüsünün doğru uygulanması takdirde bireyin sevdiği ile olan problemleri ve kırgınlıkları ortadan kalkacak ve bu çift bir ömür boyu mutlu olacaktır.

Sicim Büyüsünde Hangi İp Kullanılır?
Yazımızın üst kısımlarında sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü nasıl yapılır? Bu konular hakkında sizlerle bilgiler paylaştık. Fakat büyü hakkında detaylı bilgiler öğrenmek isteyenler için de sicim büyüsünde hangi ip kullanılır? Mevzusundaki gerekli bilgileri aktaralım.

Sicim büyüsünde kullanılan temel araç-gereç iptir. Sadece bu sihrin yapımında kullanılacak ip özel olmalıdır, sıradan basit iplerden olmamalıdır. Kullanılacak olan iplerin özelliği ise, bu iplerin üzerine daha önceden dualar ve tılsımlı sözcükler okunmuş ve belli bir sürede özel odalarda bekletilmişlerdir. Hatta bu iplerin üzerine yazılar bile yazılmaktadır. Bu nedenle sicim büyüsü yaparken bu özel iplerin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Rastgele ipler ile meydana getirilen sicim büyüsünün aslabir tesiri olmayacaktır.

Sicim büyüsünde tercih edilen doğru ip ve bilici hocanın önerdiği talimatlar doğrultusunda meydana getirilen büyü ortalama olarak 14 günlük bir süre zarfında etkisini göstermeye başlayacaktır. Sicim büyüsü yardımıyla sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onunla beraber bir ömür boyu birlikte olabilirsiniz.

Sicim Büyüsünde Dikkat Edilmesi ihtiyaç duyulan Önemli Noktalar
Sicim büyüsü hakkında paylaşmış olduğumız bilgilerin sonuna doğru yaklaşırken sicim büyüsünde dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan önemli noktaları, bu büyüyü yapmış oldurmayı düşünen kişiler için açıklayalım.

Yukarıda da belirttiğimiz benzer biçimde sicim büyüsü yapılırken dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan önemli noktalar vardır. Bu mevzulara dikkat edildiği takdirde büyü tesirini çok kısa bir süre zarfından göstermeye başlayacaktır. Peki ama sicim büyüsünde etkili olan bu önemli noktalar nelerdir. Bunları yazımızın aşağıdaki kısmında sizler için derledik.

Öncelikle sicim büyüsünü uygularken doğru ve anlaşılır bir halde niyet edilmelidir.
Ayrıca ipleri düğümlerken birey kendisine kimin aşık olmasını arzu ediyorsa o kişinin anne ve babasının isimlerini 33 kez söylemelidir.
Bunların yanı sıra da sicim büyüsünü uygularken aşık olunması istenen kişinin fotoğrafının bulunması da iyi olacaktır. Nedeni ise ipe atılacak olan düğümlerin fotoğrafın tam ortasına denk gelmesi gerekir.
Sonuç olarak bu adımlara dikkat edildiği takdirde sicim büyüsü tamamlanmış olacaktır. Etkilerini de yaklaşık 14 gün içerisinde gösterisi. Ve bu büyü yardımıyla de karşı taraf büyüyü meydana getiren kişiye deli divane aşık olmaktadır.

Sicim Büyüsü Etkili Bir Büyü müdür?
Sicim büyüsü hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için sicim büyüsü nedir? Sicim büyüsü iyi mi yapılır? Sorularını izah ettik. Peki sicim büyüsü etkili bir büyü müdür? Yapmak ya da yapmış oldurmak isteyen kişilerin aklındaki soruyu giderelim.

Sicim büyüsü, eğer doğru bir şekilde uygulanır ve yapımında doğru malzemeler kullanılırsa çok etkili bir büyüdür. Özellikle platonik aşıklar tarafından çok tercih edilmektedir. Çünkü bu kişiler karşı taraftan herhangi bir sevgi ve ilgi görmemektedirler. Sicim büyüsü etkisini gösterdikten sonrasında kime büyü yapılmış olduysa o fert gece gündüz rüyalarında büyüyü yaptıran kişiyi görecektir. Devamlı olarak onu hayal edecektir. Ayrıca sicim büyüsü yapılırken atılan düğümler yardımıyla de büyü meydana getirilen kişide gerçekleşecek olan duygular ölene kadar kalıcı olacaktır.

Sicim Büyüsü ve Sicim İp Büyüsü içinde Fark Var mıdır?

Son olarak da sicim büyüsü ve sicim ip büyüsü içinde fark var mıdır? Ona bakalım. Aslına bakarsak bu ikisinin içinde isim değişiklığından başka hiçbir fark yoktur. Örnek ile açıklayacak olursak eğer büyü yapımında tek 1 adet ip kullanılıyorsa sicim ip büyüsü, 3 ya da 9 ip kullanılıyorsa da sicim büyüsü adını almaktadır. Aynı malzemeler ve aynı yöntemler ile uygulandıkları için etkilerinde ve tutma süresinde aslabir değişim yoktur.

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like these

No Related Post

papaz büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü bağlama büyüsü aşk büyüsü papaz büyüsü papaz büyüsü jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı jigolo ajansı gebze escort